Szkolenia i dotacje

Wiemy jak ważne jest umiejętne zarządzanie projektami, a także jak i gdzie pozyskać fundusze na ich realizację, dlatego już teraz możemy wspólnie pracować nad ich wdrożeniem

Rzetelne szkolenia

Organizacja szkoleń i wypełnianie dokumentacji

Mamy duże doświadczenie w kompleksowej organizacji i przeprowadzaniu szkoleń oraz w pisaniu wszelkiego rodzaju dokumentów, wniosków i formularzy zgłoszeniowych o dotacje na szkolenia.

Możemy zaplanować i zorganizować niemal każde szkolenie dla pracodawców i pracowników z różnych branż i sektorów gospodarki.

Rzetelne szkolenia na zamówienie

Nasze szkolenia są przygotowane bardzo rzetelnie, w oparciu o bezpośrednią znajomość z klientami, dlatego zawsze mają w sobie elementy ważne zarówno dla konkretnej firmy, jak i jej działalności.

Większość szkoleń, które przeprowadziliśmy była również opracowana na indywidualne zamówienie, na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb szkoleniowych.

Szkolenia dotowane nawet do 100%

Zdecydowana przewaga naszych szkoleń to szkolenia dotowane, nawet w 100%. Dlatego w maju tego roku nasza firma została wpisana do rejestru Bazy Usług Rozwojowych, abyśmy mogli wspierać Wasze działania jednocześnie ograniczając ich koszty.

Do tej pory uzyskaliśmy wsparcie w projektach szkoleniowych dla branż: usługowej, budowlanej, produkcyjnej, medycznej, kosmetologicznych, drukarni czy dla spółdzielni socjalnych.

Opracowane przez nas na szkolenia dotyczyły: zdrowia pracowników, obsługi administracyjnej, księgowości, kadr, prawa, informatyki, grafiki, social mediów, obsługi mediów społecznościowych, znajomości języków (w tym branżowych), fotografii (produktowej i rodzinnej) czy nawet kosmetologii, w tym zabiegów i wizażu oraz manicure.

Od ludzi dla ludzi

Przystępny i zrozumiały sposób

Możesz liczyć na nasze wsparcie, a każdy etap naszej współpracy
będzie omówiony krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskamy dofinansowanie, zajmiemy się potrzebnymi dokumentami
i zorganizujemy dla Ciebie szkolenie.

Kontakt z BodyMap

Zacznijmy współpracę

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.