Autorski program Zdrowy Pracownik

Autorski program „Zdrowy pracownik” to zbudowany przez Annę Dagielską na kanwie jej doświadczeń kompleksowy program corporate wellness dla pracodawców i pracowników.

Do kogo jest kierowany program "Zdrowy pracownik"?

Program „Zdrowy pracownik” zawiera przede wszystkim opracowany indywidualnie plan zdrowotny oparty na treningu zdrowy kręgosłup. Program szkolenia obejmuje wprowadzenie zarówno zajęć jak i szkoleń w firmach.

Ma na celu dbanie o psychiczny i fizyczny komfort pracowników, a także przynosić ulgę i złagodzenie napięć podczas wypełniania codziennych obowiązków.

Zdrowy pracownik

Czym jest program "Zdrowy pracownik"?​

„Zdrowy pracownik” to proste wskazówki jak wyeliminować stres i konsekwencje obciążeń w pracy aby poprawić wydajność i jakość życia.

Wsparcie pracodawców i pracowników poprzez ten program polega na włączeniu do codziennej pracy kilku istotnych elementów.

Co zyskasz dzięki "Zdrowemu pracownikowi"?

Po szkoleniach uczestnicy lepiej rozumieją mechanizmy powstawania stresu i potrafią rozpoznawać jego przyczyny. Potrafią wyeliminować złe emocje i stres, które gromadzą się w ciele w trakcie dnia a dzięki temu mogą wpłynąć na swoją wydajność i ogólnie poprawić komfort w pracy.

Uczestnicy szkoleń i warsztatów nabywają również umiejętności eliminowania konsekwencji pracy siedzącej i przyjmowania złej pozycji ciała a także umieją wdrożyć ćwiczenia, które później mogą zastosować w codziennej pracy, tym samym pozytywnie wpływają na swoje ogólne zdrowie.

Po warsztatach uczestnicy potrafią stosować techniki i ćwiczenia pomagające w pozbyciu się negatywnych skutków stresu, co przyczynia się do poprawy ich zarówno ich sprawności umysłowej jak i koncentracji.

Dodatkowo uczestnicy szkoleń z Anną Dągielską otrzymują dawkę wiedzy na temat tego jak przygotować odpowiednio zbilansowane posiłki, które spożywane każdego dnia, szczególnie podczas pracy dodatkowo korzystnie wpłyną na ich samopoczucie.

Poprzez swoje wsparcie w organizacji dbamy również o przyjazną przestrzeń w pracy i ergonomię stanowisk, tym samym chcemy tak zmieniać miejsca pracy, aby miały pozytywny wpływ na dobrostan osób w nim pracujących i przebywających.

Bo praca może być przyjemnością!

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Szkolenie na zamówienie

To żaden problem!  Możemy zrobić szkolenia na zamówienie niemal z każdej dziedziny. Dzięki nim naprawdę podniesiecie kompetencje.

Dopasujemy zarówno tematykę szkoleń i jej zakres a także dostosujemy poziom wiedzy i trenera do indywidualnych potrzeb.

Kontakt z BodyMap

Zacznijmy współpracę

Nie miej wątpliwości. Wszystko możemy omówić telefonicznie lub podczas spotkania przy kawie,
w Twojej firmie czy w centrum miasta, jak Ci wygodnie.